طراحی سایت

کسب و کارتان را برخط کنید.

page-thumb

طراحی سایت و ارائه خدمات طراحی سایت مسئله ای بسیار پر اهمیت است چرا که اولاً کاری کاملاً تخصصی می باشد و صرف اینکه شما کمی اطلاعات داشته باشید نمی توانید اقدام به طراحی سایت کنید.

بنابر این طراحی وب سایت و نیازمند آن است که تجربه کافی در این زمینه را داشته باشید تا بتوانید اقدام به طراجی وبسایت بپردازید. کوچ لب به عنوان پیشرو در عرصه Web Design و طراحی انواع وب سایت شرکت طراحی سایتی است که با تجربه های بین المللی توانسته است کمک به پیشرفت و آغاز کسب و کار های فراوانی کرده باشد.

اگر قصد راه اندازی سایت و یا فروشگاه اینترنتی دارید بدون شک می توانید روی ما حساب کنید. از خدمات طراحی سایت کوچ لب بهره مند شوید و کسب و کار خود را همین حالا آغاز کنید.

طراحی سایت اختصاصی

مطابق با خواسته شما

طراحی سایت عمومی

کاملاً ریسپانسیو و استاندارد

طراحی قالب وردپرس

سئو محور

طراحی فروشگاه اینترنتی

منطبق بر نوع کسب و کار

کوچ لب سفارشات بسیاری در زمینه طراحی سایت انواع آن در سالیان گذشته از اقصا نقاط جهان داشته است و در این سالیان توانسته است در زمینه طراحی سایت، طراحی قالب وردپرس و طراحی سایت فروشگاهی مشتریان خورسند بسیاری را در قالب پروژه های طراحی سایت برای خود داشته باشد.

یکی ازخدماتی که کوچ لب برای شما عزیزان فراهم نموده است خدمات طراحی سایت می باشد که این خدمات با موارد مختلفی نظیز طراحی سایت اختصاصی، طراحی سایت عمومی، طراحی قالب وردپرس، طراحی انواع لندینگ پیج و در نهایت طراحی فروشگاه اینترنتی می شود.

طراحی انواع سایت برای کسب و کار شما

اگر قصد شما قصد دارید کسب و کار خود را گسترش دهید و از پتانسیل بسیار بالای دنیای وب و سایت بهره مند شوید اولین چیزی که به آن نیاز خواهید داشت به طور قطع یک وب سایت است با یک طراحی ایده آل. وبسایتی که بتواند تمام نیاز های شما را بر طرف کند، ظاهری مطابق با خواسته شما داشته باشد، از نظر استاندارد طراحی سایت قابل رقابت با استاندارد های جهانی باشد، سایتی استاندارد و مطابق با معیار های سئو باشد و در نهایت بتواند حس خوبی به شما بدهد تا بتوانید کسب و کار خود را وارد فاز جدیدی نمایید. قطع به یقین برای این مهم می توانید روی کوچ لب حساب ویژه ای باز گنید. چرا که نه تنها ما برای شما سایت طراحی می کنیم بلکه در صورت نیاز و درخواست شما بهترین قالب های وردپرس را طراحی کنیم. هم چنین می توانید بر اساس نیاز خود طراحی زیباترین لندینگ پیج ها را داشته باشید و در نهایت ما می توانیم برای شما اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی کنیم که بتوانید محصولات خود را روی آن به فروش بگذارید.

طراحی انواع سایت مطابق با نیاز شما

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت احتصاصی را زمانی می توانید به سراغش بروید که بخواهید کسب و کار بسیار بزرگی داشته باشید و نیاز به وب سایتی داشته باشید که بخواهید با استفاده از آن ویژگی های خاصی را برای کاربران خود فراهم سازید. پس اگر نیاز به یک سایتی هستید که ویژگی های خاصی را می خواهید در آن پیاده سازید از خدمات طراحی سایت اختصاصی ما می توانید استفاده نمایید.

طراحی سایت عمومی

گاهی ممکن است نیاز به طراحی سایتی داشته باشید که چندان هم ویژگی های پیچیده ای ندارد و CMS های متداول نیز می توان نیاز شما را برطرف نمود برای مثال شاید نیاز به طراحی سایت وردپرس داشته باشید ما در کوچ لب سایت وردپرسی شما را طراحی می کنیم. در چنین شرایطی می توانید از خدمات طراحی سایت با وردپرس ما استفاده نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از تخصصی ترین کارهاست چرا که اگر در آن مشکلی وجود داشته باشد به دلیل اینکه باید از استاندارد هایی نظیر E-A-T و YMYL پیروی کند عملاً باعث ایجاد مشکل در کل کسب و کار شما می شود. بنابراین طراحی فروشگاه و سایت فروشگاهی خود را میبایست به دست تیمی بسپارید که سابقه بسیار درخشانی در این زمینه داشته و فروشگاه های بسیار موفقی را در این زمینه طراحی نموده است.

طراحی قالب وردپرس

همان طور که می دانید وردپرس و سایت وردپرسی و یا فروشگاه اینترنتی وردپرسی به دلیل محبوبیتی که یافته افراد بسیاری به سراغ آن می روند، یکی از مشکلات سایت وردپرسی و طراحی آن این است که قالب های آماده آن را افراد بسیاری استفاده می کنند، اگر در نظر دارید قالب وردپرس مختص خودتان را داشته باشید قطعاً ما می توانیم بهترین قالب وردپرس را طراحی کنیم. برای این منظور خدمت جدیدی را با نام طراحی قالب وردپرس در نظر گرفتیم. ابتدا نیاز های شما را بررسی می کنیم و سپس بهترین و استاندارد ترین قالب وردپرسی را برای شما طراحی می نماییم.

طراحی لندینگ پیج

بسیاری از مشتریان طراحی سایت هستند که از پیش سایت خود را به نحوی طراحی و ایجاد نموده اند و بنا به دلایلی همچون افزودن برخی خدمات نیازمند صفحات جدیدی در وب سایت خود باشند. اگر چنان چه قصد دارید برای وب سایت آماده خود صفحات ویژه ای را طراحی نمایید می توانید از خدمات طراحی لندینگ پیج مجموعه کوچ لب استفاده نمایید.

ما در کوچ لب سعی داریم بهترین خدمات طراحی سایت را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و بر اساس تجربه خود سعی کنیم بهترین بازخورد را در صفحات فرود کسب کنیم.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از تخصصی ترین زمینه ها وب می باشد که اگر به درستی و با استاندارد جهانی صورت نگیرد قطعاً تمام هزینه ها و زحمات یک مجموعه را از بین می برد از این حیث طراحی وب سایت فروشگاهی و فروشگاه اینترنتی اهمیتی ویژه پیدا می کند چرا که مستقیماً با سرمایه و آینده کسب و کار شما رابطه مستقیم دارد.

از سوی دیگر توجه به آینده فروشگاه اینترنتی و مقیاس پذیری آن با رشد تدریجی مشتریان می بایست از شروع کسب و کار در نظر گرفته شود.

اگر قصد طراحی سایت دارید حتماً جهت کسب اطلاعات و راهنمایی های لازم قبل از هر چیز با کوچ لب تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

فرآیند طراحی سایت در کوچ‌لب به چه صورت است؟

  •  درخواست مشاوره و راهنمایی رایگان در زمینه طراحی سایت و انواع آن
  •  ارائه توضیحات و موارد مورد نیاز مشتری و راه نمایی های لازم
  •  ارائه راه کارهای متناسب با نیاز مشتری از سوی کوچ لب
  •  توافق نهایی روی تکنولوژی و نحوه کار
  •  عقد قرارداد طراحی سایت
  •  استارت پروسه طراحی سایت
  •  ارائه گزارش های لازم
  •  نهایی سازی و کسب رضایت مشتری از سایت طراحی شده
  •  تحویل کامل سایت
  •  پشتیبانی های بعد از اتمام طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت در کوچ لب

مشاوره پیش از طراحی

در طی چندین جلسه کلیه خواسته های کارفرما شناسایی شده و ایده های طراحی و پیشنویس اولیه طرح مشخص می گردد. در این مرحله سعی می شود که تمامی نیاز ها به صورت دقیق شناسایی شده و در مراحل طراحی لحاظ گردد.

طراحی منحصر به فرد

طراحی سایت در کوچ لب و خدمات و پشتیبانی های پس از آن برای شما قطعاً خاطره بسیار خوشی را رغم خواهد زد. مسئولیت پذیری مثال زدنی تیم فنی طراحی کوچ لب زبان زد خاص عام می باشد که همراه با پیگیری های شبانه روزی تلاش خواهیم کرد بهترین سایت را برای شما طراحی و در اختیار شما قرار دهیم.

طراحی استاندارد

مدیریت زمان یکی دیگر ویژگی های خدمات طراحی در کوچ لب است که در کوتاه ترین زمان ممکن و طبق و تقویم و برنامه ریزی تمام کار ها پیش می رود. تمام کد نویسی ها و لایبرری های مورد استفاده به طور کاملاً استاندارد به کار برده می شود به دور از وجود حتی یک لاین کد اضافی.

دقت عمل در طراحی وبسایت

سرعت و سئو سایت در هنگام طراحی سایت از اولویت های بسیار مهم برای ما و مشتریان می باشد که همواره به این موضوع دقت کامل داشته و تمام وب سایت های طراحی شده با در نظر داشتن سرعت و سئو به بهترین نحو ممکن طراحی می شود.

پشتیبانی پس از طراحی وب سایت

ما در کوچ لب فارغ از هر نوع طراحی سایت پس از اتمام کار پشتیبانی در اختیار شما میگذاریم تا در صورت بروز مشکلات احتمالی و یا نیاز به تغییرات بتوانید به سادگی و بدون نیاز به نگرانی درباره طراحی سایت بتوانید با خیالی آسوده بتوانید از سایت خود استفاده کنید.

سئو سایت های طراحی شده

همان طور که می دانید سئو بسیار اهمیت ویژه ای در کسب و کار ها دارد.بنابر این سئو اولیه را در هنگام طراحی سایت برای شما انجام می دهیم و طراحی سایت به صورت SEO-Friendly  انجام می پذیرد. اما برای سئو کامل سایت باید از خدمات سئو سایت استفاده نمایید که پروسه کاملاً مجزایی می باشد.